محیط زیست, ویژه

سرمایه‌گذاری بانک دولتی برای تولید کاغذ با استفاده از درختان جنگل‌های مازندران

۰ 11
image_pdfimage_print

پایگاه خبری دیده بان محیط زیست و حیات وحش ایران: علی رغم تاکید کارشناسان بر حفظ جنگل های ارزشمند شمال کشور و ضرورت توقف هرگونه بهره برداری از این جنگل ها، برخی نمایندگان استان مازندران در مجلس در نظر دارند با سرمایه گذاری یک بانک دولتی نسبت به قطع و برداشت درختان کهنسال یا به تعبیر نماینده مردم قائمشهر درختان کهن و فرسوده برای استفاده در صنعت کاغذسازی اقدام نمایند.

نماینده مردم قائمشهر در مجلس٬ با تاکید بر ضرورت حفظ محیط زیست و جلوگیری از قطع درختان٬ از بازدید برخی از اعضای مجمع نمایندگان استان مازندران از جنگل‌های این استان با حضور مدیرعامل بانک ملی خبر داد.

کمال علیپور‌خنکداری در گفت وگو با خانه ملت٬ با تاکید بر ضرورت حفظ محیط زیست و جلوگیری از قطع درختان٬ از بازدید برخی از اعضای مجمع نمایندگان استان مازندران با حضور ریاست بانک ملی از جنگل‌های استان جهت سرمایه‌گذاری این بانک در زمینه کاغذسازی به وسیله درختان کهن و فرسوده خبر داد.

نماینده مردم قائمشهر٬ سوادکوه و جویبار در مجلس شورای اسلامی٬ با تاکید بر اینکه با سرمایه‌گذاری بانک ملی در زمینه استفاده از درختان کهن استان مازندران در زمینه کاغذسازی ثمرات مثبتی برای استان به همراه خواهد داشت٬ افزود: مسئولان این بانک متعهد شده‌اند در کنار قطع درختان فرسوده به کاشت نهال جهت حفظ محیط زیست اقدام کنند.

این نماینده مردم در مجلس نهم٬ ادامه داد: با عملیاتی شدن کاشت نهال و قطع درختان مسن و فرسوده می‌توان به احیای جنگل‌های استان مازندران٬ کاهش صدمات سیل و حوادث این چنینی امیدوار بود.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی٬ یادآور شد: با سرمایه‌گذاری بانک ملی در کاغذسازی با استفاده از درختان فرسوده استان مازندارن شاهد رشد اشتغال و کاهش بیکاری نیز خواهیم بود.

در باره نویسنده / 

مدیروبسایت

مطالب مرتبط

ارسال پاسخ

ایمیل شما نمایش داده نمی‌شود. موارد مورد نیاز علامتگذاری شده است *

تازه ترین مطالب

  • خونریزی شدید دوران قاعدگی یا منوراژی؛ علائم، علل ایجاد و درمان

    میزان طبیعی از دست دادن خون در یک قاعدگی طبیعی ۶۰ میلی لیتر می باشد از دست دادن خون بیش از  ۸۰ میلی لیتر در یک قاعدگی با طول مدت طبیعی و یا قاعدگی طولانی مدت(بیش از۷روز)به عنوان خونریزی بیش از حد و یا منوراژی شمرده می شود.

  • روشهای سالم افزایش وزن

    اکثر افراد به اشخاصی که می خواهند وزن اضافه کنند، غبطه می خورند چون تعداد افرادی که  دچار اضافه وزن هستند بیشتر بوده و برای این افراد پرهیزات غذایی بسیار دشوار می باشد.

  • تهوع و استفراغ بارداری و راههای درمان آن

    بروز تهوع خفیف تا شدید که گاهی با استفراغ همراه است،در سه ماهه اول بارداری غیرطبیعی نیست.تقریبا ۵۰%زنان در طی دوران بارداری این علائم را تجربه می کنند. تهوع ممکن است در هر زمانی از روز اتفاق بیفتد اما صبح ها شایع تر بوده و به همین علت عارضه صبح گاهی نامیده می شود